O projekte

Kto sme

Developerská spoločnosť REALITKA 4U, s.r.o. vznikla v roku 2012 za účelom realizácie jedného z najrozsiahlejších projektov v Trenčianskom kraji. 

Cieľom projektu bolo vytvoriť nezameniteľný domov pre ľudí tak, aby si mohli vychutnávať život v harmónii s prírodou a súčasne neprišli o praktické výhody života v meste.

Investormi projektu sú pán Bohumil Hanzel, Katarína Hanzelová a Katarína Iris Hanzelová.

Bohumil Hanzel
0 m2
Celková plocha
0 m2
Rodinné domy a stavebné pozemky
0 m2
Sociálna a relaxačná zóna
Play Video
Play Video
Medové lúky, územný plán

Stavebná zóna

1 of 4

Lúky

2 of 4

Sociálna zóna

3 of 4

Lesy

4 of 4

Územný plán

Medové Lúky sú rozdelené do štyroch základných sektorov.

Stavebná zóna a Sociálna zóna sú pripravené na výstavbu, zatiaľ čo zelené zóny predstavujú oblasti s lúkami a lesmi, vhodnými na oddych a voľnočasové aktivity.

Celý koncept bol starostlivo navrhnutý s dôrazom na harmóniu s okolitou prírodou a na zachovanie jej prirodzeného rytmu.

Stavebná zóna

Projekt pozostáva zo súboru 147 stavebných pozemkov pre individuálnu výstavbu a 21 architektonicky zjednotených rodinných domov postavených v rokoch 2016 až 2020.

V súčasnosti pripravujeme výstavbu ďalších 12 jednopodlažných rodinných domov, s ktorých stavbou začneme na jar v roku 2021.

Medové lúky, stavebná zóna
Rodinný dom, Medové lúky, Nová Dubnica

Energetický certifikát:  A1

Rodinné domy

Rodinné domy škandinávskeho typu ponúkame v dvoch vyhotoveniach – typ A (zastavaná plocha 130 m2) a typ B (zastavaná plocha 109 m2), v štádiu kompletne dokončeného RD. K domom prináležia pozemky s vyššou výmerou, od 438 do 955 m2. Pozemky hraničia s lesom alebo voľnou prírodou.

Prízemie: obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, hosťovská izba kúpeľňa, k domu prináleží zastrešená terasa 7,40 m2, zastrešené parkovacie miesto 17,60 m2, druhé parkovacie miesto

Poschodie: 3 izby, kúpeľňa, WC, šatník, exkluzívna terasa 38 m2

Prízemie: obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, hosťovská izba kúpeľňa, k domu prináleží zastrešená terasa 11,20 m2, zastrešené parkovacie miesto 16,60 m2, druhé parkovacie miesto

Poschodie: 3 izby, kúpeľňa, WC, exkluzívna terasa 28 m2

Nezáväzná rezervácia obhliadky

Chcete si nezáväzne rezervovať obhliadku alebo vás zaujíma viac informácií o ponuke domov a pozemkov? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my vám obratom odpovieme na všetky vaše otázky. 

Kontakt

The Best reality

Kúpu a financovanie pozemku alebo rodinného domu pre vás zabezpečíme prostredníctvom realitnej kancelárie The Best reality.